Catering

Z dukanem zdrowo i skutecznie

Opublikowany przez Dominika Sikora | 2016/10/28

(...) Teoretycznie jesień czy zima nie jest najlepszym momentem na wprowadzanie diety w nasze życie, bo przecież to latem i wiosna mamy najwięcej energii i siły. Jak twierdzi jednak wielu ekspertów, jeżeli chcemy zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze i zadbać o siebie to zawsze jest ku temu odpowiednia pora, a kiedy jak nie teraz mamy więcej czasu? Jedną z popularniejszych diet jest wciąż dieta dukana. Popularna dieta dukana, już z założenia ma być przede wszystkim zdrowa i skuteczna. Jak potwierdza wielu znawców, a przede wszystkim wiele osób, które ją stosowały, jest to prawda. Według wielu statystyka dieta dukana jest wciąż jedną z najczęściej wybieranych przez odchudzające się osoby. U jej (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, restauracja, żywienie

Zakup kawy w sklepie internetowym

Opublikowany przez Ewa Bartkiewicz | 2015/06/03

(...) Któż z nas nie kocha kawy? Kto z nas potrafi wytrzymać bez niej dłużej niż dzień? Co jednak zrobić, gdy nasza ulubiona kawa powoli się kończy? Na szczęście coraz częściej możemy trafić na sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą kawy. Sklep z kawą w internecie? - wiele osób może być zdziwionych, jednak z całą pewnością kupowanie w takich sklepach może mieć również swoje dobre strony.Zalety kupowania kawy w sklepie internetowym dochodzą do głosu przede wszystkim wtedy, gdy masz swoją ulubioną kawę, którą kupujesz cały czas, wtedy na pewno nie będziesz miała problemu z wyborem, a może okazać się, że kawa (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, gastronomia, żywienie

Kuchnie świata - poznawanie innych kultur

Opublikowany przez Dominika Sikora | 2015/04/24

(...) Kuchnie świata na wyciągnięcie rękiW dzisiejszych czasach możemy smakować smaku egzotycznej krainy bez konieczności przemierzania tysięcy kilometrów. Wszystko przez to, że w największych miastach istnieją egzotyczne restauracje, w których podawane są przysmaki z najdalszych zakątków świata. Jak grzyby po deszczu powstają wszędzie restauracje już nie tylko włoskie i francuskie, ale także tajskie, wietnamskie, portugalskie czy afrykańskie. Kim jest kucharz w regionalnej restauracji?Każda kuchnia ma coś dobrego do zaoferowania. Mimo że niektórzy twierdzą, że najlepszy smak charakterystyczny dla danego regionu będziemy mogli poczuć tylko wówczas, gdy udamy się na szerokość geograficzną, gdzie podaje się te dania, to jednak istnieją kucharze, którzy w każdych warunkach potrafią ugotować danie charakterystyczne dla (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, gastronomia, podróże, turystyka

Olej lniany - co zawiera, jak powstaje?

Opublikowany przez Ewa Bartkiewicz | 2015/04/03

(...) Najzdrowszy z olei produkowany jest za pomocą metody tłoczenia na zimno, tj. nasiona lnu nie są podgrzewane, co sprawia, że nie następuje utrata cennych składników w nich obecnych. A tracić byłoby co, bowiem olej lniany to przebogata skarbnica witamin, makro i mikroelementów, a także kwasów omega 3.Te ostatnie spełniają w organizmie człowieka bardzo ważne funkcje. Kwasy omega 3 są bowiem jednym z podstawowych budulców komórek naszego organizmu. Znany jest ich wpływ przede (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, restauracja, żywienie

Wypożyczalnia krzeseł i pokrowców

Opublikowany przez Michał Ława | 2015/01/19

(...) Wypożyczalnia krzeseł i pokrowców na krzesła zapewnia profesjonalny sprzęt do organizacji wszelkiego rodzaju imprez w pomieszczeniach wewnątrz budynków, jak i plenerowych (np. wesel, studniówek, przyjęć, bankietów i festynów) - czyli wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością gości oraz chcemy zadbać o wytworne i eleganckie wyposażenie, a także dekorację. Krzesła wypożyczane na różnego rodzaju wydarzenia posiadają przede wszystkim wygodne siedziska i oparcia oraz solidne nogi. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego komfortu gości co (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, jedzenie, żywienie