Gastronomia

Zakup kawy w sklepie internetowym

Opublikowany przez Ewa Bartkiewicz | 2015/06/03

(...) którą bardzo lubisz jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. Kolejną zaletą kupowania kawy w sklepie internetowym jest bardzo szeroki wybór - bardzo często możesz spotkać tu kawy, których nie zobaczysz w stacjonarnych sklepach zajmujących się sprzedażą tego artykułu.Jeżeli więc jesteś smakoszem kawy - sklep internetowy może być miejscem, dzięki któremu Twoje podniebienie odkryje zupełnie nowy smak. Pewne niedogodności związane z kupowaniem kawy w sklepie internetowym mogą pokazać się wtedy, gdy daną kawę kupujesz po raz pierwszy. Nie możesz jej wtedy powąchać, a jedyną rzeczą, która może być pomocna podczas (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, gastronomia, żywienie

Kuchnie świata - poznawanie innych kultur

Opublikowany przez Dominika Sikora | 2015/04/24

(...) swoich rodzimych kuchni. Właśnie dlatego warto udawać się do tych restauracji, w których kucharze są rodowitymi mieszkańcami regionu, z których kuchnię serwują. Unikajmy restauracji, w których podaje się kuchnie z każdego regionu świata, zależnie od sezonu. Taki misz-masz niestety powoduje, że nie poznamy prawdziwej wartości regionalnej kuchni, a jedynie polskie wyobrażenie o danej kuchni. Po dobre smaki do SzwajcariiSwoją podróż po kuchniach świata warto zacząć od poznawania tego, co ma kulinarnie do zaoferowania kontynent europejski. Wypróbujmy na początku kuchni tyrolskiej, prosto z Alp. Znajdziemy tam prawdziwe mięsa, pysze sery oraz przetwory mleczne. Szczególnie dobre są produkty ze Szwajcarii,mimo że na polską kieszeń są niesamowicie drogie. Wszystko dzięki temu, że Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, gastronomia, podróże, turystyka

Dobry bar przyciąga ludzi

Opublikowany przez Ewa Bartkiewicz | 2015/03/19

(...) praktycznie każdej grupy społecznej. Jego główną atrakcją może być również niewielka scena taneczna na środku obiektu, jednak jest to wyjątek i występuje w niewielu lokalach. Dla większości ludzi właśnie taki opis przychodzi na myśl, gdy usłyszą o barze. Jednak warto wiedzieć, iż barem nazywany jest także oddzielny segment na przykład restauracji. W oddzielnej (...)

Powiązane słowa kluczowe: bar, gastronomia, jedzenie, restauracje, żywienie