Podobne artykuły

 • Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

  Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

 • Ponad 50 nowych lub zmodernizowanych pociągów Polregio do końca 2018 r.

  Do końca 2018 r. Przewozy Regionalne oddadzą do użytku ponad 50 zmodernizowanych lub nowych pojazdów na barwach Polregio. Przewoźnik przewiduje, że na najbliższych latach spółka będzie potrzebować 238 fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

 • Konieczne zmiany na organizowaniu finansowaniu kształcenia dorosłych

  W ocenie NIK konieczne są poważne zmiany na systemie organizowania finansowania kształcenia dorosłych. Problemem był niska skuteczność kształcenia, a co za tym idzie, niewielki odsetek absolwentów oraz zdanych egzaminów zewnętrznych - wynika z raportu.

 • Nie ma zgody na remont lotniska na Modlinie

  Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze nie zgadza się na remont dróg kołowania na lotnisku na Modlinie. PPL był jednym z czterech udziałowców tego portu.

catering, jedzenie, żywienie

Wypożyczalnia krzeseł i pokrowców

Wypożyczalnia krzeseł i pokrowców na krzesła zapewnia profesjonalny sprzęt do organizacji wszelkiego rodzaju imprez w pomieszczeniach wewnątrz budynków, jak i plenerowych (np.

wesel, studniówek, przyjęć, bankietów i festynów) - czyli wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością gości oraz chcemy zadbać o wytworne i eleganckie wyposażenie, a także dekorację.

Krzesła wypożyczane na różnego rodzaju wydarzenia posiadają przede wszystkim wygodne siedziska i oparcia oraz solidne nogi. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego komfortu gości co przekłada się na ich zadowolenie z uczestnictwa w wydarzeniu. Komfortowe meble są ważne podczas tego typu spotkań, gdyż goście często spędzają na nich większość czasu siedząc przy stole. Na weselach zaś pomagają one wytchnąć po tańcach.

Wypożyczalnia pokrowców na krzesła oferuje pokrowce o rozmiarach uniwersalnych - idealnie dostosowanych do wszelkiego rodzaju krzeseł, w kolorach białym, kremowym, a na specjalne życzenie klienta w miarę możliwości także w innych odcieniach przez niego zamówionych. Wykonane są one ze specjalnych tkanin odpornych na gniecenie, plamy i zniszczenie, a jednocześnie bardzo wygodnych. Pokrowce posiadają specjalne pasy na wiązania i mogą być także w razie potrzeby ozdobione wstążkami lub szarfami, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko.

Wypożyczalnia krzeseł i pokrowców oferuje dowóz mebli wraz z ich ustawieniem oraz pokrowców z pomocą w ich zakładaniu. Nie trzeba się martwić zatem o transport wyposażenia na ważne wydarzenie nawet przy bardzo dużych ilościach wypożyczanych sprzętów. Oszczędzamy dzięki temu cenny czas, który możemy poświęcić na inne przygotowania.

Galeria zdjęć:

catering
jedzenie
żywienie