Podobne artykuły

 • Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

  Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

 • Ponad 50 nowych lub zmodernizowanych pociągów Polregio do końca 2018 r.

  Do końca 2018 r. Przewozy Regionalne oddadzą do użytku ponad 50 zmodernizowanych lub nowych pojazdów na barwach Polregio. Przewoźnik przewiduje, że na najbliższych latach spółka będzie potrzebować 238 fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

 • Konieczne zmiany na organizowaniu finansowaniu kształcenia dorosłych

  W ocenie NIK konieczne są poważne zmiany na systemie organizowania finansowania kształcenia dorosłych. Problemem był niska skuteczność kształcenia, a co za tym idzie, niewielki odsetek absolwentów oraz zdanych egzaminów zewnętrznych - wynika z raportu.

 • Nie ma zgody na remont lotniska na Modlinie

  Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze nie zgadza się na remont dróg kołowania na lotnisku na Modlinie. PPL był jednym z czterech udziałowców tego portu.

catering, gastronomia, żywienie

Zakup kawy w sklepie internetowym

Któż z nas nie kocha kawy? Kto z nas potrafi wytrzymać bez niej dłużej niż dzień? Co jednak zrobić, gdy nasza ulubiona kawa powoli się kończy? Na szczęście coraz częściej możemy trafić na sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą kawy.

Sklep z kawą w internecie? - wiele osób może być zdziwionych, jednak z całą pewnością kupowanie w takich sklepach może mieć również swoje dobre strony.

Zalety kupowania kawy w sklepie internetowym dochodzą do głosu przede wszystkim wtedy, gdy masz swoją ulubioną kawę, którą kupujesz cały czas, wtedy na pewno nie będziesz miała problemu z wyborem, a może okazać się, że kawa którą bardzo lubisz jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. Kolejną zaletą kupowania kawy w sklepie internetowym jest bardzo szeroki wybór - bardzo często możesz spotkać tu kawy, których nie zobaczysz w stacjonarnych sklepach zajmujących się sprzedażą tego artykułu.

Jeżeli więc jesteś smakoszem kawy - sklep internetowy może być miejscem, dzięki któremu Twoje podniebienie odkryje zupełnie nowy smak. Pewne niedogodności związane z kupowaniem kawy w sklepie internetowym mogą pokazać się wtedy, gdy daną kawę kupujesz po raz pierwszy. Nie możesz jej wtedy powąchać, a jedyną rzeczą, która może być pomocna podczas podejmowania decyzji jest opis kawy z ewentualnym zdjęciem. Podobnie ma się sprawa przy kupowaniu kawy do biura. Chociaż w tym wypadku kupuje się już raczej sprawdzone wcześniej mieszanki i decydującym czynnikiem jest cena.

Nie wszyscy z nas jednak znają się na kawie dlatego nierzadko nawet opis nie jest w stanie dopomóc w dokonaniu wyboru. Jeżeli wiemy jaką kawę chcemy kupić, bez zastanowienia możemy dokonać zakupu w sklepie internetowym. Jeżeli jednak chcemy wypróbować coś nowego, a nie bardzo znamy się na kawach, lepszym rozwiązaniem może okazać się osobiste pojawienie w sklepie i ewentualnie dopytanie o smak poszczególnych mieszanek.

Galeria zdjęć:

catering
gastronomia
żywienie